Medivar OÜ

Medivar OÜ

On kurb kui inimesed on haiged ning on eriti kurb kui see juhtub lastega. Usume, et rõõmus meel ja hea tuju aitavad kiiremini paraneda ning soovime oma kollektiiviga sellesse panustada. Soovime jõudu Dr. Klounile ja loodame, et saame ühiselt koos lastele rasketel hetkedel kasvõi pisutki rõõmu pakkuda.

Wiedemanni Tõlkebüroo

Wiedemanni Tõlkebüroo

Wiedemanni Tõlkebüroo toetab seda projekti, kuna see teeb haiged lapsed õnnelikuks. Ja meile meeldib, kui inimesed on õnnelikud ja rõõmsad. Doktor Klounid peaksid tegelikult meid kõiki aeg-ajalt külastama ja tooma meile seda imerohtu, mis neil nina otsas on.

Zone Media

Zone Media

Zone Media on aegade jooksul toetanud mitmeid heategevuslikke ja sotsiaalse suunitlusega ettevõtmiseid. Kuna väga suur osa meie ettevõtte töötajatest on lapsevanemad, siis on Doktor Kloun meie jaoks eriti südamelähedane projekt ja me mõistame sellise organisatsiooni rolli ja tähtsust. Seetõttu soovime me tunnustada ja toetada Doktor Klouni tegevust.

Hansa Medical OÜ

Hansa Medical OÜ

Roche Eesti OÜ

Roche Eesti OÜ

Prime Partner AS

Prime Partner AS

Justiitsministeerium

Justiitsministeerium

Aitan Eestit MTÜ

Aitan Eestit MTÜ

Kõige rohkem armastust ja hellust vajavad meie lapsed. Eriti on hoolimist ja toetust vaja haiglas olles. Mis võiks olla imelisem, kui mõte, et naerutabletid, rõõmusüstid ja mängupillid ravivad kõigist rohtudest kõige paremini maailmas! Aitame Doktor Klounidel neid imeravimeid meie vapratele väikestele patsientidele haiglatesse viia. Meie püsiannetajad on rõõmsad, et saame killukese päikesega haiglapäeva särama panna.

Ma Armastan Aidata

Ma Armastan Aidata

Ma armastan aidata (annetuskeskkond koostöös Heateo Sihtasutuse ja Swedbank´iga)